Lampa Stojąca CASSIOPEIA 8,5W LED | MILAGRO BY MACIEJ ZIEŃ
Opis
Inspiracji do powstania przepięknej linii Cassiopeia można upatrywać w astronomii
Kolekcja identyfikowana jest z gwiazdozbiorem o tej samej nazwie. I tak jak około 90 gwiazd widocznych na niebie, tak i lampy nie z tej ziemi pięknie rozświetlą wnętrza mieszkań i domów.
Inspiracji do powstania tej linii należy szukać także w teatrze, a dokładniej w garderobach teatralnych. Nieodłącznym elementem ich wystroju są toaletki ozdobione lustrami oświetlonymi w charakterystyczny i jednocześnie wyjątkowy sposób.
Z tego wydawać by się mogło niecodziennego połączenia powstały lampy, które zachwycają nowoczesnym, ekskluzywnym designem, miękkimi liniami i szlachetnymi materiałami. Wykonano je między innymi ze znanego i wykorzystywanego już w starożytności marmuru Carrara. Naturalny kamień pokryty szarymi smugami pięknie komponuje się ze złotymi i srebrnymi detalami lamp, doskonale wpasowując się w panujące obecnie trendy w wystroju wnętrz.
Piękna, mała lampa stojąca na okrągłej podstawie. Jej
miękkie linie i złote lub srebrne detale zainspirowane są
gwiazdozbiorem Cassiopeia i toaletką teatralną. Wykonano
ją z marmuru Carrara Statuario.
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Marmur |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Złoto |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 8.5W LED |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 680LM |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Kolekcja | CASSIOPEIA |
| Szerokość (cm) | 70 |
| Wysokość (cm) | 70 |
| Głębokość (cm) | 13 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |