Lampa wisząca CASSIOPEIA 8,5W LED w kolorze białym MILAGRO BY MACIEJ ZIEŃ
Opis
Inspiracji do powstania przepięknej linii Cassiopeia można upatrywać w astronomii.
Kolekcja identyfikowana jest z gwiazdozbiorem o tej samej nazwie. I tak jak około 90
gwiazd widocznych na niebie, tak i lampy nie z tej ziemi pięknie rozświetlą wnętrza
mieszkań i domów.
Inspiracji do powstania tej linii należy szukać także w teatrze, a dokładniej w garderobach
teatralnych. Nieodłącznym elementem ich wystroju są toaletki ozdobione lustrami
oświetlonymi w charakterystyczny i jednocześnie wyjątkowy sposób.
Z tego wydawać by się mogło niecodziennego połączenia powstały lampy, które zachwycają
nowoczesnym, ekskluzywnym designem, miękkimi liniami i szlachetnymi materiałami.
Wykonano je między innymi ze znanego i wykorzystywanego już w starożytności marmuru
Carrara. Naturalny kamień pokryty szarymi smugami pięknie komponuje się ze złotymi i
srebrnymi detalami lamp, doskonale wpasowując się w panujące obecnie trendy w wystroju
wnętrz.
Mała lampa wisząca z ledowym źródłem światła. Podsufitkę
wykonano ze szlachetnego marmuru Carrara
Statuario. Dostępna w białej wersji kolorystycznej ze
złotymi detalami.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Marmur |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Złoto |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 8.5W LED |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 680LM |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Kolekcja | CASSIOPEIA |
| Szerokość (cm) | 70 |
| Wysokość regulowana (cm) | 50-100 |
| Głębokość (cm) | 70 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |